EREN ALTIN ve DEĞERLİ MADENLER
SANAYİ ve TİC. LTD. ŞTİ.

EREN ALTIN ve DEĞERLİ MADENLER
SANAYİ ve TİC. LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

EREN ALTIN VE DEĞERLİ MADENLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 2007 yılında kuyumculuk sektörünün üretim ve ticaret merkezi olan Kuyumcukent’te kurulmuştur. EREN ALTIN , sektördeki konumunu müşterilerinin duyduğu güven ile artırarak günümüze kadar faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. EREN ALTIN ‘ın önceliği her zaman güven ve kaliteli hizmet sunmak oldu.

Değerli madenler zincirinin tamamında kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunan EREN ALTIN , yenilikçi yapısı ile her geçen gün sektördeki konumunu daha da sağlamlaştırmaktadır.

Kıymetli metal olarak altının yanı sıra gümüş, platin ve paladyum alım-satımını gerçekleştiren EREN ALTIN , bir marka olma yolunda hızla ilerleyen bir organizayon olma özelliğini korumaktadır. Kaliteli hizmet ve güven anlayışı ile müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

EREN ALTIN, tedarik aşamasından nihai tüketiciye ulaşana kadar geçen süreçleri sorumlu tedarik zinciri anlayışı ile güvenli bir şekilde sürdürmektedir. Bu hassasiyet ve güven , EREN ALTIN’ı sektörde perakende tedarikçiler , bireysel yatırımcılar , takı üretim ve tasarımcıları ile bankalar dahil olmak üzere tüm taraflar için tercih edilen bir konuma taşıyor.

Vizyonumuz

Gerçekleştirdiği büyüme politikaları ile somut adımlar atmaya devam eden EREN ALTIN , geçmiş yıllarda olduğu gibi gelecek yıllarda da sektörün kilometre taşı olarak faaliyetlerine devam etmeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

Yenilikçi hizmet ve politikaları , uzman kadrosu ile ulusal ve uluslararası piyasalarda faaliyetlerini sürdürmeyi  misyon edinmiştir.